Zelený designový polštář Catherine Lansfield Pom Pom, velikost 30 x 40 cm


Popis produktu

Zelený polštář Catherine Lansfield Pom Pom je skvělým doplňkem pro každý moderní interiér. Jeho barva a design dodají novou energii a osvěží celý prostor. Polštář má rozměry 30 x 40 cm, což ho činí nenápadným a přitom výrazným doplňkem.

Zelený polštář Catherine Lansfield Pom Pom

Předností tohoto polštáře jsou také jeho pevné a kvalitní švy, které zaručují dlouhou životnost výrobku. Polštář je vyroben ze 100% bavlny, což z něj dělá nejen krásný, ale také příjemný a měkký na dotek.

Design a barva

Zelený polštář Catherine Lansfield Pom Pom je vytvořen z mnoha zelených nití různé intenzity, což mu dodává živý a hýřivý vzhled. Jeho nejvýraznějším prvkem jsou našité zelené mašličky, které polštáři dodávají jemný a hravý vzhled.

Detail Zeleného polštáře Catherine Lansfield Pom Pom

Návod na údržbu

Polštář lze prát na 40 °C v pračce, bez použití bělidla a sušičky. K předejití možnému poškození materiálu doporučujeme vyhnout se sušení na přímém slunci. Pokud polštář po vyprání narovnáte a necháte ho pořádně oschnout, bude opět vypadat jako nový.

Kde koupit

Zelený polštář Catherine Lansfield Pom Pom si můžete zakoupit na stránkách srovnavacnabytku.cz, kde ho nabízejí za skvělou cenu. Tento polštář rozzáří váš domov, dodá mu živost a originalitu. Rozhodněte se pro něj ještě dnes!

Publikováno
V rubrikách BIO85