Zeleno-krémový koberec NORTHRUGS Cebu pro venkovní použití ve velikosti 120 x 170 cm


Krása i praktičnost

Stylové koberce od značky NORTHRUGS jsou ideálním řešením pro všechny, kdo chtějí být styloví i při venkovním posezení. Koberec Cebu svými krásnými zeleno-krémovými barvami dokáže dotvořit jakoukoliv venkovní terasu nebo zahradu.

Odolnost a kvalita

Koberec Cebu je vyroben z odolného materiálu – polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. To znamená, že koberec se nezničí ani při nepřízni počasí, což oceníte zejména v létě, kdy ho můžete klidně používat na terase či u bazénu.

Univerzálnost použití

Koberec Cebu je skvělým doplňkem nejen vaší venkovní terasy, ale může být využit i v interiéru. Jeho nadčasový design se hodí k mnoha interiérovým stylům, a proto vám může být nápomocen například i v obývacím pokoji nebo ve vaší ložnici.

Krásný vzhled

Koberec Cebu ze značky NORTHRUGS je pyšní nejen svou odolností, ale také krásným provedením. Zeleno-krémové barvy vytvářejí nezaměnitelný vzhled koberece, který bude lahodit vašemu oku i po mnoha letech.

Koupě na nabytekted.cz

Pokud vás koberec Cebu značky NORTHRUGS zaujal, nemusíte dávat přednost hledání v kamenných prodejnách. Na nabytekted.cz ho totiž najdete za skvělou cenu a navíc si ho můžete objednat s dopravou až k vám domů.

Závěr

Koberec Cebu od značky NORTHRUGS je díky své odolnosti, kvalitě a designu nejen krásným prvkem každé venkovní i vnitřní výzdoby, ale také praktickým řešením pro všechny, kdo potřebují koberec, který vydrží mnoho let a bude se jim líbit. Pokud si ho také chcete pořídit, neváhejte a vydejte se na nabytekted.cz!

Publikováno
V rubrikách BIO85