WILDER ložnice s velkou postelí 180×200 cm v dubu monastery/černé barvě

Vybrat správnou ložnici není nikdy snadnou záležitostí. Je třeba pečlivě zvážit všechny potřeby a přání každého člena domácnosti, ale zároveň také dbát na praktičnost a kvalitu materiálů. Pokud hledáte luxusní a prostornou ložnici, může být značka WILDER tou správnou volbou.

Ložnice s postelí 180×200

Ložnice WILDER s velkou postelí o rozměru 180×200 cm je vhodná pro každého, kdo touží po dostatečné pohodlnosti při spánku. Představuje dokonalou kombinaci elegance a praktičnosti, jelikož je vybavena i nočními stolky. Ty jsou k posteli připevněny a jejich rozměry jsou následující: 46 x 41 x 35 cm. Bez nočních stolků má postel rozměry 186 x 205 x 85 cm. S nočními stolky má postel rozměry 278 x 205 x 85 cm.

Už jste se podívali na detaily postele a rozhodli se pro ni?

Přejděte rovnou na stránku s produktem.

Pokud ano, ale nevíte, jaké další prvky interiéru potřebujete k tomu, aby ložnice byla kompletní, nezoufejte. WILDER nabízí i další kusy nábytku, které tvoří perfektní součásti ložnice.

Ložnice obsahuje:

  • Postel 180×200 cm s nočními stolky (šxhxv):
    • včetně nočních stolků: 278 x 205 x 85 cm
    • bez nočních stolků: 186 x 205 x 85 cm

  • Noční stolek: 46 x 41 x 35 cm
  • Skříň se zrcadlem: 225 x 58 x 214 cm
  • Komoda: 132 x 38 x 92 cm

Vybrat si můžete i další doplňky, jako jsou police, rohové skříně nebo vitríny.

Barva:

Ložnice WILDER je v barvě dub monastery/černá. Vnitřní část skříně je v šedé barvě s bílými proužky a zadní sololitová část je také šedá.

Vnitřní část komody a nočního stolku je v kombinaci několika barev, jak ukazují obrázky zařízení.

Materiál:

Ložnice je vyrobena z kvalitního materiálu lamino, který zaručuje pevnost a dlouhou životnost každého kusu. Ložnice nemá v ceně rošty ani matrace, proto je potřeba tyto prvky dokoupit samostatně. Vzhledem k velikosti postele doporučujeme rošty a matrace v pevném rámu, aby udržely postel v odpovídající výšce a byly co nejstabilnější.

Dodání a záruka

Ložnice WILDER je dodávána v demontovaném stavu, ale s komplexními návody jak ji složit. Záruka na nábytek od WILDER trvá 24 měsíců, což je běžné pro většinu kvalitních výrobců nábytku.

Takže neváhejte a zařiďte si vaši vysněnou ložnici s dostatečným prostorem!

WILDER Ložnice

Komoda

Detail komody

Publikováno
V rubrikách BIO85