Vyzkoušejte luxusní oboustrannou gelovou matraci Moonia Cashmere Premier Gel

Matrace Cashmere Premier je výsledkem použití těch nejlepších materiálů, jako jsou přírodní kašmírová vlákna ve spojení s Viscoelastic gelem. Tato kombinace vytváří dokonalou podporu pro váš spánek.

Matrace má Pressure Care System, 9 podpěrných zón, které dokonale rozkládají váhu a zajišťují hluboký a klidný odpočinek.

Díky implementaci různých vrstev, tato matrace minimalizuje noční pohyby a dosahuje „oblakového efektu“.

mooniacashmerepremiergel

Začlenění gelových částic do výplně dává matraci schopnost odvádět teplo z povrchu, udržuje pocit svěžesti a zabraňuje hromadění tepla, což prohlubuje relaxaci.

Oboustranná technologie Duo-System® vám umožňuje kdykoli zvolit požadovanou tvrdost. Můžete si tedy vybrat průměrnou tvrdost na straně A a vysokou na straně B.

Technické specifikace:

  • Tloušťka: +/- 27 cm
  • Pěna Supersoft + BioTherm
  • 9 podpěrných zón
  • Tvrdost DuoSystem: H2-H3: Strana tvrdosti A střední a strana tvrdosti B vysoká.

mooniacashmerepremiergel-2

Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém. Matrace má antialergický, antistatický, elektrobiologický a anatomický materiál, vyztužený obvod a speciální bezpečnostní švy pro lepší kompaktnost.

Matrace poskytuje také anatomický a ergonomický systém AirSense, pohodlný a přizpůsobivý Strech 3D materiál, bederní výztuhu a je oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM.

Chcete si tuto matraci pořídit? Vyberte si ji z našeho obchodu online na adrese: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/oboustranna-gelova-matrace-moonia-cashmere-premier-gel-140-x-200-cm

mooniacashmerepremiergel-3

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

Publikováno
V rubrikách BIO85