Vítězná sestava Realu Madrid – hlavní hvězdy týmu!


Moderní zahradní sestava Madrid v barvě antracitu se stala hitem pro každou zahradu!

Zabíjí žízeň v létě

Sestava Madrid je prakticky řešená a zároveň odpovídá všem potřebám zahradních setkání. Oslňující design a pohodlné použití jsou jen některé z výhod tohoto krásného zahradního setu. Vyrobena z prvotřídních materiálů, v barvě antracitu a sestava je velmi lehká a snadno přenositelná.

Zábava se neuskuteční bez slunečníku!

Sestava Madrid obsahuje i praktický slunečník, který je ideální pro horké letní dny. Ocelová konstrukce slunečníku je velmi stabilní a kvalitní, zároveň lehká, takže ji může snadno přesunout každý.

Stůl prezentuje krásný design

Stůl z této sestavy je to hlavní, co vám z vlastní zahrady u dveří nebude chybět. Krásný kulatý stůl s vlnitým sklem dodává útulnost celému setu. Tento krásný kus snesou nejen zahrady, ale i kavárny, restaurace, kempy a další zázemí kde se lze uchýlit pro odpočinek.

Obsah sestavy

Tato krásná zahradní sestava Madrid obsahuje:

– 4x křeslo s plastovou loketní opěrkou
– 1x kulatý stůl s tvrzeným vlnitým sklem (T5 mm) dia 75xV70 cm a ocelové konstrukce: dia 24×1.8 mm má otvor na slunečník
– 1x slunečník s dia 180xV180 cm, 8 ocelových žeber, ocelová noha: dia 22/25×0.8 mm, materiál: 140G/M2 polyester, ocelová trubka dia 22×0.8 mm/dia 19×0.8 mm, potah je černý a textilen.

Použití sestavy

Tato zahradní sestava se hodí na každodenní použití na privatních zahradách, terasách, u bazénů, v hotelích, kempingech, ale i na různé oslavy jako například svatby a rodinná setkání.

Návod k údržbě

Při údržbě této zahradní sestavy používejte vlažnou mýdlovou vodu. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Pokud jsou na setu nějaké nečistoty, můžete je očistit měkkým kartáčkem. Při poškození ocelové konstrukce setu, je třeba místa ošetřit, abyste zabránili možné korozi.

Zajistěte si svou vlastní sestavu Madrid z nejlepších materiálů na trhu, ať již pro Vaši zahradu, nebo kavárnu, jako nezbytný prvek zázemí k uchýlení.

https://www.velkynabytek.cz/produkt/sestava-madrid

Publikováno
V rubrikách BIO85