Topcool letní přikrývka od Wendre – ideální rozměr 140 x 200 cm


Co je to Topcool?

Topcool je inovativní tkanina, kterou používá firma Wendre k výrobě svých přikrývek. Tkanina je velmi jemná, ale zároveň velmi odolná a schopná absorbovat velké množství vlhkosti.

Díky speciálně navrženému tvaru vlákna Topcool dokáže lépe odvádět přebytečné teplo. Je to ideální materiál na letní přikrývku.

Kromě toho minimalizuje Topcool zahusťování roztočů, což je velmi důležité pro alergiky. Můžeš si být jist, že pokud máš ze spaní problémy s alergiemi, Topcool přikrývka ti pomůže.

Topcool je inovativní tkanina, kterou používá firma Wendre k výrobě svých přikrývek.

Co dělá Topcool letní přikrývku tak skvělou?

Přikrývka Topcool má originální prošití, které zabraňuje deformaci výplně přikrývky. Prošívání zároveň vypadá velmi elegantně a vizuálně zdůrazňuje chladivý efekt.

Letní přikrývka od Wendre má ideální rozměr 140 x 200 cm, čímž zajišťuje dokonalé přikrytí těla a současně není příliš těžká na nošení.

Kvalita a bezpečnost Topcool letní přikrývky je potvrzena certifikátem Oeko-Tex Standard 100, takže se nemusíš bát o to, zda tvoje zdraví je v ohrožení.

Jak si můžu koupit Topcool letní přikrývku od Wendre?

Pokud se chceš přesvědčit o kvalitě Topcool letní přikrývky od Wendre, doporučujeme ti navštívit stránky bestnabytek.cz, kde najdeš nejen tuto přikrývku, ale také mnoho dalších produktů této značky.

Topcool letní přikrývka od Wendre

Na bestnabytek.cz si můžeš vybrat ze široké nabídky různých typů přikrývek a dalšího textilního zboží včetně koberců, záclon, ubrusů a mnoho dalšího.

Tak neváhej a pořiď si přikrývku Topcool od Wendre už dnes!

Publikováno
V rubrikách BIO85