Talíř Rex London Jim The Tiger – jedinečný talíř pro malé i velké tygry

Malý tygřík Jim je tak bojácný. Stačí, aby se v křoví něco zahýbalo a už šplhá na nejbližší strom. Ale viděli jste tygra někdy šplhat? S Jime zažijete spousty legrace.

Talíř Rex London Jim The Tiger

Praktický a roztomilý kousek

Praktické a roztomilé kousky od značky Rex London jsou pro děti i dospělé, kteří se nebojí s dětskou bezstarostností smát. Pokud hledáte originální a kreativní dárek pro malé i velké tygry, talíř Rex London Jim The Tiger je ideální volbou.

Talíř Rex London Jim The Tiger

Unikátní design

Talíř s motivem Jima Tygra má unikátní design, který zaujme každého. Nejenže je praktický a hodí se pro každodenní použití, ale také vám dodá pocit radosti a optimismu každý den.

Kromě krásného designu talíř od Rex London je vyroben z kvalitního materiálu, který je bezpečný pro děti. Talíř je vhodný pro myčku i mikrovlnnou troubu.

Zakoupit na eshopu Esrom.cz

Chcete-li si zajistit svůj vlastní talíř Rex London Jim The Tiger, navštivte e-shop Esrom.cz. Cena talíře je velmi přijatelná a díky nízkým nákladům na dopravu si můžete talíř objednat pohodlně z domova. Talíř Rex London Jim The Tiger je ideálním doplňkem pro každou rodinu, kterou si zamilují jak děti, tak i dospělí.

Publikováno
V rubrikách BIO85