Světle šedý ubrus AmeliaHome Gaia Light Grey – dokonalý doplněk pro vaše stoly

Elegantní ubrus, který je designově čistý a ozdoben minimalistickými vzory. Tento fešák od značky AmeliaHome, najde své využití i při slavnostnějších večeřích. Dokonale dokáže doplnit vaše stoly a dodat jim šmrnc.

Popis produktu

Světle šedý ubrus AmeliaHome Gaia Light Grey o rozměru 140 x 240 cm je vyroben z kvalitního materiálu, který lze snadno prát a je na oči příjemný. Vzor je velmi decentní, což ho dělá univerzálním a dokáže tak ladit s většinou interiérů. Pokud se rozhodujete, zda tento ubrus bude pro vaše stravenky vhodný, máte možnost si jej osahat a prohlédnout si ho zde.

Rozměry a péče o ubrus

Světle šedý ubrus AmeliaHome Gaia Light Grey je k mání v několika rozměrech, ať už potřebujete ubrus na kulatý nebo obdélníkový stůl. Péče o ubrus je snadná, stačí jej vypírat při nižších teplotách a netřepat na něm vysavačem. Tím se jeho životnost prodlouží a vy si užijete delší dobu krásného a kvalitního ubrusu na vašem stole.

Jak tento ubrus skloubit a dát mu šanci zářit

Světle šedý ubrus AmeliaHome Gaia Light Grey se velmi dobře skloubí s dřevěnými stoly, ale i s modernějšími designovými kousky. Navíc se dokáže velmi hezky sladit s květinovými aranžemi i s nádobím různých barev. Díky svým rozměrům můžete na něj klidně položit malé dekorace na stole, nepůsobí totiž rušivě. Věříme, že pokud si tento ubrus pořídíte, bude to dokonalý doplněk vašeho interiéru.

Světle šedý ubrus AmeliaHome Gaia Light Grey

Zakoupit ubrus

Pokud vás tento krásný světle šedý ubrus AmeliaHome Gaia Light Grey zaujal, můžete si jej zakoupit přímo zde. Věříme, že určitě nebudete litovat, a že se vám bude na vašem stole líbit a bude sloužit po mnoho let.

Publikováno
V rubrikách BIO85