Světle šedá sametová postel MICADONI SAGE 180 x 200 cm: Stylový a pohodlný kousek pro váš spánek


Pohodlná a stylová postel MICADONI SAGE

Světle šedá sametová postel MICADONI SAGE s úložným prostorem je kouskem, který oceníte každý den. Její dokonalý vzhled, pohodlné a čalouněné čelo s dekorativním prošíváním, přímo vyzývá k relaxaci. Svůj spánek si budete užívat v absolutním pohodlí a stylu. Tato postel se skvěle hodí do elegantně zařízených interiérů, kde se stane dominantou celé místnosti.

Pokud byste chtěli tuto krásnou postel vlastnit, můžete ji zakoupit zde: https://www.crosta.cz/produkt/svetle-seda-sametova-postel-micadoni-sage-180-x-200-cm.

Luxusní a pohodlný spánek

Kvalitní spánek je základ zdraví a dobré nálady. S postelí MICADONI SAGE si dopřejete dotek luxusu a pohodlí. Její úložný prostor vám navíc usnadní organizaci věcí v ložnici, a to všechno ve stylu.

Poznámky k produktu

Pozn.: Matrace není součástí balení. Doporučená velikost matrace je 200×180 cm nebo 2x 200×90 cm. Rošt je součástí postele a je samozvedací.

Údržba postele MICADONI SAGE

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zvolte si svou oblíbenou variantu postele

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Světle šedá sametová postel MICADONI SAGE

Publikováno
V rubrikách BIO85