Světle modré sametové křeslo s kovovými detaily od MICADONI

Křeslo Moss od značky Micadoni se vyznačuje jednoduchým elegantním provedením se špetkou francouzského šarmu. Sametová látka s jemným leskem je měkká a příjemná na dotek. Čalounění není pouze poutavé ale i kvalitní, obsahuje certifikát OEKO-TEX® STANDARD a disponuje ochranou vrstvou Cleanaboo, která zabraňuje absorpci tekutin. Navíc má velmi nízkou náchylnost ke žmolkování. Hebká náruč křesla vám nachystá příjemné chvilky odpočinku, kdy si budete přát, aby posezení s rodinou nebo přáteli nikdy neskončilo.

Perfektní do interiéru

Křeslo Moss je v nabídce v široké škále barevných provedení. Díky tomu perfektně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém stylu nebo do vkusného glamour interiéru. Jeho kovové detaily dokreslí požadovaný prvek elegance, zatímco sametové čalounění dodá pocit luxusu na míru.

Světle modré sametové křeslo Moss od Micadoni

Vyberte si svou oblíbenou barvu

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Koupit křeslo Moss online

Pokud jste se rozhodli pořídit si křeslo Moss pro váš domov nebo kancelář, navštivte stránky zdarma srovnejte nabídky od různých prodejců a najděte tu nejlepší cenu.

Publikováno
V rubrikách BIO85