Stylové a pohodlné křeslo Skandi ve tmavě šedém nordickém designu

Stylové křeslo Skandi s jemnými klasickými tvary a pečlivě vybranými barvami je nejenom skvělým doplňkem pro váš interiér, ale také nabízí extrémní komfort. Měkké a pružné polstrování z polyuretanové pěny garantuje příjemný pocit při sezení. Tento kus nábytku je skutečně unikátní a bude skvěle pasovat do každého interiéru.

Vyberte si látku podle svého vkusu

Dostupná je celá řada barev a vzorů na čalounění této varianty křesla Skandi. Pro zobrazenou variantu lze zvolit vzorník čalounění kat. 1 – RICH – KARBON ET95. Pozn.: Uvedená cena je za základní variantu čalounění (kat. 0). Vyberte si tu nejlepší vzorku, která se bude nejlépe hodit do vašeho interiéru.

Křeslo Skandi

Důležité informace o výrobku

Toto křeslo se vyrábí na zakázku. Proto, aby bylo vaše křeslo Skandi co nejvíce personalizované, nabízí se celá škála možností čalounění. Vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Nakupujte s důvěrou, že si získáte unikátní kus nábytku přesně podle vašeho vkusu.

Další tipy a doporučení

K dosažení co nejlepšího výsledku doporučujeme čistit křeslo Skandi bavlněným hadříkem namočeným ve vlažné vodě. Pro úklid koutků doporučujeme vysavač s vhodným nástavcem. Zakupte si toto úžasné křeslo právě teď a užijte si příjemné chvíle odpočinku v neuvěřitelném stylu a komfortu.

Křeslo Skandi v interiéru

Zkuste křeslo Skandi ještě dnes a objevte, jak vám dokáže zpříjemnit váš každodenní život. Navštivte stránku produktu a objednejte si jej ještě dnes!

Publikováno
V rubrikách BIO85