Stylová pohovka Devichy Tous v antracitové šedé barvě s délkou 210 cm

Devichy Tous je úžasná pohovka s antracitově šedou barvou, která se stane neodmyslitelnou součástí vašeho obývacího pokoje. Pohovka je typu dvoumístná a její délka dosahuje 210 cm, což umožňuje pohodlné sezení pro celou rodinu.

Elegantní design s zaoblenými detaily a nízkou podnoží

Devichy Tous vyniká svým jedinečným a elegantním vzhledem. Zaoblené detaily kombinované s nízkou podnoží dodávají pohovce moderní vzhled, který se bude skvěle hodit do každého moderního interiéru.

Kvalitní bouclé látka s nadprůměrnou odolností

Pohovka Devichy Tous je čalouněná kvalitní bouclé látkou, která je velice příjemná na dotek a charakteristická svou nadprůměrnou odolností. Látka má nový typ povrchové úpravy ZERO SPOT SYSTEM, která umožňuje její snadné čištění a odolnost proti nečistotám.

Pohodlné sezení s nastavitelnou opěrkou hlavy

Díky nastavitelné opěrce hlavy nabízí pohovka pohodlné sezení, které je ideální pro chvíle odpočinku i setkání s přáteli. Opěrka hlavy je nastavitelná podle potřeby, aby bylo sezení co nejpohodlnější.

Poznámka k produktu

Je třeba si uvědomit, že tato pohovka neobsahuje dekorativní polštáře a její výroba probíhá na zakázku, tudíž vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pro více informací o této krásné pohovce navštivte oficiální stránky prodejce.

Stylová pohovka Devichy Tous v antracitové šedé barvě s délkou 210 cm
Pohovka Devichy Tous s nastavitelnou opěrkou hlavy

Publikováno
V rubrikách BIO85