Stylová a pohodlná rohová sedací souprava MonteZ v luxusním provedení

Prostorná sedací souprava MONTEZ s možností rozkladu na lůžko je právě tím kouskem nábytku, který vaší obývací pokoj zútulní a udělá z něj ideální místo pro relaxaci s rodinou a přáteli.

Souprava MonteZ je nejen moderní, ale také velmi pohodlná. Přestože je jedná o rohovou sedací soupravu, nabízí velké pohodlí a dostatek místa pro všechny členy rodiny. Navíc vám díky rozkládací funkci poskytne komfortní spaní pro hosty, kteří vám přijdou na návštěvu.

Luxusní provedení

Tato rohová sedací souprava MonteZ je k dostání v lukso 10 provedení, což je nádherná šedá barva. Tento odstín vypadá velmi elegantně a doplní každý moderní interiér.

Pro další úpravy kombinujte ostatní doplňky v podobné barvě, aby se celkový vzhled působil harmonicky a stylizovaně.

Vysoce kvalitní materiál

Sedací souprava MonteZ je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost a zároveň měkkost. Jedná se o skutečnou kůži – umělou kůži v kombinaci s polyuretanovou pěnou.

Tento materiál je velmi snadno udržovatelný a odolný proti poničení. Stačí jen pravidelně ošetřovat a čistit a vaše rohová sedací souprava MonteZ bude vypadat jako nová i po mnoha letech používání.

Rohová sedací souprava MonteZ

Montáž a doprava

Rohová sedací souprava MonteZ je dodávána s návodem na snadnou montáž. Pokud nejste zruční a neradi se s nábytkem pouštíte, můžete využít služeb našich montérů, kteří vám všechno postaví a umístí tam, kam budete chtít.

Doprava sedací soupravy MonteZ je zajištěna naší společností, takže se nemusíte bát o přepravu. Samozřejmostí je pojištění zboží a bezpečný transport až do vašich dveří.

Pořiďte si prostornou a pohodlnou rohovou sedací soupravu MonteZ v luxusním provedení a užijte si nejenom krásný vzhled, ale také skvělou pohodlnost a kvalitu.

Vyberte si rohovou sedací soupravu MonteZ přímo zde na našem e-shopu: Rohová sedací souprava MonteZ

Publikováno
V rubrikách BIO85