Skvěle variabilní botník CHATTIS s 3 výklopy – elegantní bílá barva

Botník CHATTIS je skvěle variabilní řešení pro každý moderní interiér. Jeho elegantní bílá barva dodá místnosti svěžest a čistotu. Botník nabízí 3 výklopy, které lze variabilně nastavit podle potřeby. Je ideálním řešením pro malé byty, kde je prostor velmi omezený, ale zároveň poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše boty.

Výklopné police pro snadné uložení obuvi

Díky třem výklopným poličkám v botníku CHATTIS máte možnost snadno a rychle uložit vaší obuv. Každé výklopné poličce lze jednoduše nastavit výšku podle velikosti uložené obuvi. To vám umožní nakládat s vaší obuví co nejefektivněji. Pokud tedy potřebujete uklidit například boty s vyššími podpatky, zvýšíte si jednoduše výšku poličky.

Barevné provedení bílá a materiál lamino

Botník je vyroben z kvalitního materiálu laminovaného dřeva, který zajišťuje odolnost, trvanlivost a snadnou údržbu. Jeho bílé provedení dodává místnosti svěžest, čistotu a eleganci. Je tak ideální pro moderní interiéry, kde je důležité mít k dispozici velmi praktický a zároveň esteticky působivý nábytek.

Rozměry botníku

Botník CHATTIS má rozměry 58 x 25 x 124 cm, takže se vejde téměř do každého interiéru. Jeho rozumná výška vám umožní snadno dosáhnout na vaši obuv a zároveň vám nezabere příliš mnoho místa. Pokud hledáte dekorativní a zároveň praktický nábytek, botník CHATTIS je ideální volbou.

Pokud si chcete botník CHATTIS s 3 výklopy koupit, můžete jej zakoupit na této stránce.

Botník CHATTIS

Tento botník je dodáván v demontu, takže si jej můžete snadno a rychle sestavit podle návodu. Již za pár minut se můžete těšit z nového a velmi praktického kusu nábytku. Navíc má botník CHATTIS záruku 24 měsíců, takže se nemusíte bát, že by vám brzy přestal sloužit.

Závěr

Pokud hledáte skvělý a praktický botník, který se vejde téměř do každého interiéru, botník CHATTIS s 3 výklopy je pro vás ideální volbou. Jeho elegantní bílá barva, tři výklopné police a příjemný materiál lamino jej činí velmi praktickým a esteticky působivým řešením. Pokud si jej chcete zakoupit, stačí kliknout na odkaz výše a objednat si ho.

Publikováno
V rubrikách BIO85