Šedý kovový odkládací stolek ZUIVER FLOSS 28 cm – praktický pomocník pro interiéry s moderním designem

Šedý designový odkládací stolek ZUIVER FLOSS se stane elegantním doplňkem každého interiéru zařízeného v moderním duchu. Čistý minimalismus, praktičnost a univerzální barevnost tvoří velmi působivé spojení, které podtrhne atmosféru vašeho domova.

Univerzálnost šedé barvy

Šedá barva se velmi snadno kombinuje s jinými barvami a materiály, což ji činí univerzálním prvkem v interiéru. ZUIVER FLOSS v šedé barvě tak může být skvělým doplňkem jak k vybarveným stěnám, tak k jednobarevným výplním.

Minimalistický design pro moderne zařízené interiéry

Minimalismus je moderní trend, který se neuvěřitelně prosazuje v interiérách. ZUIVER FLOSS se svými čistými liniemi a jednoduchým designem zapadne perfektně do interiéru zařízeného v tomto stylu.

Šedý kovový odkládací stolek ZUIVER FLOSS 28 cm

Praktičnost na prvním místě

ZUIVER FLOSS není jen hezkým doplňkem interiéru, ale také velmi praktickým pomocníkem. Jeho malé rozměry a odkládací plocha vám umožní snadno uspořádat věci, které potřebujete mít po ruce. Tento stolek bude perfektním řešením pro každý byt, byť se nacházíte v malém apartmanu nebo velkém domě.

Šedý kovový odkládací stolek

Tento stůl osvěží váš interiér

Šedý kovový odkládací stolek ZUIVER FLOSS dodá vašemu interiéru svěžest. Ať už ho umístíte vedle postele, na balkon, do obývacího pokoje nebo na zahradu, vždy bude vypadat skvěle a sloužit vám jako praktický pomocník.

Čištění je snadné

K čištění ZUIVER FLOSS doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě. Nepoužívejte silné čisticí prostředky nebo drhněte příliš tvrdě, abyste zabránili poškrábání povrchu. Tento odkládací stolek vám bude sloužit dlouho a bez problémů.

Detail šedého kovového odkládacího stolku ZUIVER FLOSS

Nakupovat šedý kovový odkládací stolek ZUIVER FLOSS 28 cm můžete zde.

Publikováno
V rubrikách BIO85