Ručení za kvalitu: Rozkládací rohová sedačka CROCEA 21 v světle hnědé nebo tmavě hnědé látce s levým uspořádáním


Vysoká kvalita a pohodlí

Rozkládací rohová sedačka CROCEA 21 je ideální volbou pro ty, kteří hledají nejen pohodlný nábytek, ale také vysokou kvalitu. Patří totiž mezi nejvyhledávanější a nejkvalitnější rohové sedačky na trhu. Její kvalitní materiály a pečlivé zpracování zaručují maximální pohodlí, i dlouhodobou odolnost.

Tento produkt je dodáván v demontu, což znamená, že po vybalení a složení induktivní návodem bude připraven k okamžitému použití.

Provedení a materiál

Rozkládací rohová sedačka CROCEA 21 se vyrábí v provedení levého uspořádání a v nabídce jsou dvě krásné barvy Monolith 09 a Monolith 29. Tyto barevné varianty vás nadchnou svou světle nebo tmavě hnědou barvou.

Jako každý nábytek od této italské značky, i tato rohová sedačka je zhotovena z vysoce kvalitní látky. Je to typ látka, který slouží jako potahová látka a zajišťuje gélový výplň (Dexron).

Detaily a rozměry

Rozkládací rohová sedačka CROCEA 21 má rozměr 275 x 70/90 x 202 cm a je vybavena pohodlným mechanismem rozkladu delfín. Výška sedu je 43 cm a hloubka sedu pak 60 cm. Po rozložení vrchních patrových sedátek získáte pohodlnou plochu o rozměru 125 x 193 cm.

Na fotografiích naleznete detaily a srolování konstrukce sedačky. Tyto jsou pouze ilustrativní, ačkoliv navozují dokonalý dojem přesné barvy

Závěr

Ručíme za kvalitu této rohové sedačky. Je to produkt, který vám poskytne maximální pohodlí a jistotu, že si pořídíte kvalitní a otestovaný nábytek od zavedené značky s mnohaletou zkušeností na trhu.

Pro více informací navštivte produktovou stránku na atcomplet.cz.

Publikováno
V rubrikách BIO85