Rozkládací rohová sedačka MENDON 29 – černá látka a pravá strana

Rozkládací rohová sedačka je perfektní volbou pro ty, kteří hledají multifunkční nábytek. MENDON 29 je ideální kombinací eleganci a praktičnosti. Tato sedačka má pravou stranu a je potažena kvalitní látkou, která je snadno udržovatelná.

Sedačka má rozměry 275 x 70/90 x 202 cm, včetně výšky sedu 43 cm a hloubky sedu 60 cm. Po rozložení je k dispozici plocha na spaní o rozměru 125 x 193 cm.

Provedení a materiál

Tato sedačka MENDON 29 je vyrobena z kvalitní látky Ontario 100 v elegantní černé barvě. Materiál je velmi příjemný na dotek, a zároveň snadno udržovatelný. Zadní strana sedačky je rovněž potažena touto látkou, což umožňuje postavit sedačku kdekoliv v prostoru.

Mechanismus rozkladu

Sedačka má rozkládací mechanismus typu delfín. Rozkládání je jednoduché a snadné, a během pár okamžiků se může sedačka proměnit v pohodlnou postel. Navíc, sedačka je dodávána v demontu, což znamená, že její přeprava a sestavení jsou snadné a pohodlné.

V případě zájmu si můžete zakoupit Rozkládací rohovou sedačku MENDON 29 – černá látka a pravá strana. Tato sedačka bude dokonalým doplňkem vaší obývací či ložnice. Užijete si na ní nejen pohodlný odpočinek, ale také pohodlný spánek.

Obrázek rozložené sedačky je pouze ilustrativní (jiná barva)!

Rozkládací rohová sedačka MENDON 29 - černá látka a pravá strana

Nenechte si tuto příležitost ujít a pořiďte si kvalitní a elegantní rozkládací rohovou sedačku MENDON 29. Sedačka bude perfektním doplňkem každého moderního interiéru, který přitom i usnadní a zpříjemní váš každodenní život.


Publikováno
V rubrikách BIO85