Rámy na obrazy – dokonalý doplněk pro 8 fotek o rozměru 45/49/1,2 cm

Rámy na obrazy jsou výborným způsobem, jak vyjádřit svou kreativitu a zvýraznit své oblíbené fotografie. Existují různé typy rámyk, které jsou většinou vyráběny z různých materiálů, jako jsou dřevo, kov a plast. Některé rámy na obrazy jsou vybaveny sklíčkem a mohou být zavěšeny na stěnu, zatímco jiné jsou stojací a mohou být umístěny na pult nebo komodu.

BRIXEN – PŘÍRODNÍ / DŘEVO, 44X48 CM – 2X 13X18, 6X 10X15 CM

Mezi populární typy rámků patří rámy na obrazy 8 foto o rozměru 45/49/1,2 cm. Jedním z velmi pěkných rámků tohoto typu je RÁM NA OBRAZY, 8 foto, 45/49/1,2 cm – BRIXEN – PŘÍRODNÍ / DŘEVO, 44X48 CM – 2X 13X18, 6X 10X15 CM, který poskytuje mnoho možností pro prezentaci fotografií. Tento rám na obrazy nabízí tři oddělené řady, každá s kapacitou dvou fotografií o rozměru 13×18 cm a šesti fotografií o rozměru 10×15 cm. Rám má rozměr 44×48 cm a je vyroben z přírodního dřeva, což mu dává elegantní a přirozený vzhled.

Kvalitní materiál s důrazem na detaily *

Jako výrobce rámků na obrazy se firma BRIXEN zaměřuje na výrobu kvalitních produktů, které se vyznačují precizní výrobou a důrazem na detaily. Je zde perfektní směs krásy a kvality, která je vzhledem k svému přirozenému dřevěnému vzhledu nezaměnitelným rámem.

Vhodný pro všechny interiéry *

Své místo najde tento rám na obrazy prakticky v každém domácím interiéru, ať už se jedná o tradiční nebo moderní styl. Díky svému neutrálnímu barevnému provedení je schopen dokonale doplnit každý pokoj.

Použití rámu na obrazy

Rámy na obrazy jsou ideální pro použití v mnoha situacích. Mohou být použity k vystavení rodinných fotografií, svatebních fotografií a jakýchkoli jiných snímků, které jsou pro vás důležité. Tyto rámy na fotografie jsou velmi populární při vytváření fotogalerií a kreativních instalací. S pomocí různých rámečků můžete tvořit různé kombinace a vzory.

Kde zakoupit rám na obrazy?

Pokud vás tento rám zaujal, můžete ho zakoupit na stránkách BREGA.cz. Tento rám je velmi snadný na použití a dodává se s veškerým potřebným vybavením, abyste ho mohli zavěsit na stěnu, kdykoli se vám zlíbí.

Závěr*

Pokud hledáte dokonalý způsob, jak zvýraznit své oblíbené fotografie, rámy na obrazy jsou tou správnou volbou. Rám na obrazy 8 foto, 45/49/1,2 cm, z přírodního dřeva od firmy BRIXEN má rozměr 44×48 cm a je vhodný pro všechny interiéry. Nabízí tři řady na prezentaci dvou fotografií o rozměru 13×18 cm a šesti fotografií o rozměru 10×15 cm. Pokud se vám tento rám líbí, můžete ho zakoupit na stránkách BREGA.cz.

Publikováno
V rubrikách BIO85