Praktická a šikovná textilní zásuvka S/3 X3309 pro váš domov

Textilní zásuvka se stala v poslední době velmi populární. A není se čemu divit – díky nim můžete získat praktický úložný prostor, který snadno přemístíte tam, kde ho potřebujete. Jedním z nejzajímavějších modelů na trhu je sada textilních zásuvek S/3 X3309.

Malá, střední a velká zásuvka

Tato sada textilních zásuvek obsahuje celkem tři kusy – malou, střední a velkou zásuvku. Malá zásuvka má rozměry 30 x 20 cm a výšku 16 cm. Střední zásuvka je o něco větší – měří 33 x 23 cm a výška činí 18 cm. Největší zásuvka má rozměry 36 x 26 cm a výšku 20 cm.

Jak vidíte, sada textilních zásuvek S/3 X3309 nabízí velice pestré možnosti využití. Malou zásuvku můžete například použít jako úložný prostor pro menší předměty – například kosmetiku. Střední zásuvku zase můžete využít jako úložný prostor pro šperky, deník a podobně. Největší zásuvka se pak bude skvěle hodit jako úložný prostor pro ručníky a další textilní produkty.

Barva a materiál

Další zajímavou vlastností této sady je barva. Zásuvky mají kombinaci bílé a černé barvy. Díky tomu se dokonale hodí do každého interiéru.

Materiál, ze kterého jsou zásuvky vyrobeny, je také velice kvalitní. Jedná se o textil. Oproti klasickým zásuvkám z pevného materiálu nabízejí textilní zásuvky několik výhod. Jsou totiž lehčí a snadněji se přemisťují. Navíc jsou šetrné k povrchům – v případě, že zásuvku pokládáme na nějaké křehké plochy, nehrozí riziko poškrábání a podobně.

Jaké jsou výhody textilních zásuvek?

Textilní zásuvky jsou velice praktickým řešením, které ocení snad každý z nás. Kdykoliv se totiž objeví nutnost někam přemístit nábytek nebo jiný předmět, stačí zásuvky jednoduše vysypat a přemístit na jiné místo. Díky lehké konstrukci není potřeba mít na přemístění zásuvek ani pomocníka.

Textilní zásuvky jsou také praktickou pomůckou pro třídění věcí. Díky nim můžete snadno svoje věci rozdělit podle určitých kritérií – ať už se jedná o oblečení, hračky nebo kosmetiku. Textilní zásuvky tak pomáhají udržovat pořádek v celém bytě.

Poslední, avšak ne méně důležitou, výhodou textilních zásuvek je právě ta, kterou jsme již zmínili výše. Díky tomu, že jsou textilní, jsou šetrné k povrchům. To znamená, že ať už zásuvky používáte k jakémukoliv účelu, nemusíte se bát, že by se povrchy pod nimi poškrábaly nebo poškodily.

Praktická a šikovná textilní zásuvka S/3 X3309 pro váš domov

Vyberte si tedy sada textilních zásuvek S/3 X3309, která vám nejen umožní praktické využití, ale navíc skvěle zapadne do vašeho interiéru. Tato sada zásuvek je nejen praktická, ale také velice designová. Vyberte si ji tedy jak do ložnice, koupelny, obývacího pokoje nebo kamkoli jinam, kde byste chtěli mít praktický úložný prostor. A nezapomeňte – objednat si je můžete na nabyteklevneji.cz.

Publikováno
V rubrikách BIO85