Novinka: Knihovna 3 police CORONA 3 s voskem!


Potřebujete úložný prostor pro vaše knihy a předměty? Nová knihovna CORONA 3 vosk se 3 policemi nabídne mnoho úložného prostoru. Navíc, díky svému designu, mohou být Vaše předměty vystaveny tak, aby byly vidět a vyzdvihnuty na jedinečnost.

Foto knihovny CORONA 3

Knihovna pro všechny účely

Do polic si vystavíte nejen rodinné památky, fotografie a jiné drobnosti.

Posloužit však může i jako kancelářský regál na různé dokumenty. Uspořádáte si tak své pracovní prostředí a budete mít vše důležité na jednom místě.

Kvalitní materiály

Knihovna byla vyrobena z masivní borovice, voskovaného v medovém provedení. Tento rustikální nábytek navíc dodá do Vašeho interiéru příjemnou a přirozenou atmosféru.

Knihovnu je možné doplnit i o další produkty z řady rustikálního nábytku Corona. Uspořídate si tak krásný kousek nábytku, který se navíc bude hezky prolínat s ostatními kousky této řady.

Foto rustikálního nábytku

Demontovaná knihovna

Knihovnu obdržíte v demontovaném stavu. Nic však není potřeba řešit, protože knihovna obsahuje jednoduchý návod na montáž a celkově není složitá na sestavení.

Objednejte si novou knihovnu CORONA 3 vosk, která se bude krásně vylívat do Vašeho interiéru a poskytne Vám maximální prostor pro uložení předmětů.

Klikněte zde pro více informací o knihovně!

Publikováno
V rubrikách BIO85