Nové stoly a židle pro moderní interiéry – Set 4ks Jídelní židle Jasmine hnědé od Modernhome


Nové stoly a židle pro moderní interiéry

V moderních domácnostech je stále větší trend směrem k minimalismu a jednoduchosti. V takovém případě hrají hlavní roli nejen stoly a jiný nábytek, ale i židle. Moderní židle jsou navrženy tak, aby se perfektně hodily do interiéru a dokázaly se přizpůsobit různým designovým záměrům.

Set 4ks Jídelní židle Jasmine hnědé od Modernhome

Jedním z těchto dokonalých kousků jsou jídelní židle Jasmine, které jsou vyráběny společností Modernhome. Jejich nadčasový a elegantní vzhled dělá z těchto židlí ideální kousky, jak pro obyvák, tak i pro jídelnu nebo restauraci. Tyto židle jsou vyrobeny z eko-kůže, díky čemu je snadné o ně pečovat a udržovat je v perfektním stavu.

Maximální nosnost těchto židlí je 120 kg, takže jsou velmi pevné a kvalitní. Kovové nohy prakticky vypadají stejně jako dřevo. Jsou práškově lakované a precizně vyrobené tak, aby se konce nohou neopatrnými zásahy nezačaly opotřebovávat.

Vlastnosti židlí:

  • Sada 4 židlí Prestige
  • Hodí se domů nebo do restaurace
  • Elegantní, nadčasový vzhled
  • Vyrobeno z eko-kůže
  • Jednoduché na údržbu
  • Max nosnost: 120 kg
  • Kovové nohy práškově lakované

Specifikace: Sada: 4 židle, barva: hnědá, provedení: kov, váha židle: cca 4 kg. Židle mají celkovou výšku 98 cm, celkovou šířku cca 42 cm a celkovou hloubku cca 42 cm.

Pokud hledáte perfektní židle do svého moderního interiéru, neváhejte a vyberte si právě tyto jídelní židle Jasmine hnědé od Modernhome. Zároveň Vám doporučujeme navštívit e-shop našeho partnera nabytekhned.cz, kde si je můžete zakoupit za skvělé ceny.

moderní interiér s jídelním stolem a židlemi

V moderní době, kdy se minimalismus dostává stále více do popředí, je nutné mít doma nábytek a židle, které nejenom působí krásně, ale jsou i praktické a snadno se udržují. Jídelní židle Jasmine hnědé od Modernhome splňují všechny tyto nároky a stávají se perfektní volbou pro každého, kdo chce mít v jeho domě to nejmodernější.

Publikováno
V rubrikách BIO85