Navoňte svou terasu krásným hnědo-béžovým koberečkem Ragami Safari, rozměr 80 x 150 cm


Značka Ragami ví, že koberce patří i na terasu

Koberce už dávno nejsou jen pro interiéry, ale mohou být skvělým doplňkem i na vaší terase. Pokud chcete, aby byla vaše terasa nejen pohodlná, ale i stylová, doporučujeme vám značku Ragami. Jejich moderní a stylové kusy jsou vytvořeny z odolného poplypropylenu, a navíc do sebe neabsorbují vlhkost.

Praktičnost a snadná údržba

Hnědo-béžový kobereček Ragami Safari, rozměr 80 x 150 cm, bude nejen dokonalým doplňkem vaší terasy, ale také vám přinese mnoho praktických výhod. Díky oboustrannosti můžete kobereček jednoduše otočit a využívat z obou stran. A protože chcete trávit čas na terase co nejdéle, bude pro vás určitě důležité, že kobereček odráží vodu a vlhkost a nenasákne do sebe žádné nečistoty či nevůni. Snadná údržba je také důležitou vlastností tohoto koberečku.

Ponořte se do afrického stylu s Ragami Safari

Navoňte svou terasu Africkým stylem s koberečkem Ragami Safari v hnědo-béžové barvě. Tato barva vytváří útulnou a příjemnou atmosféru, která vám poskytne pohodlí i na vaši terasu. Hnědo-béžová barva se hodí ke dřevu a kovu, tedy k materiálům, které často používáme na terase jako jsou například houpačky, židle či stoličky.

Přejděte na stránky Nábytek přehledně a objednejte si kobereček ještě dnes

Tento úžasný a praktický hnědo-béžový kobereček můžete mít také na své terase. Jen klikněte na tento odkaz: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/hnedo-bezovy-venkovni-koberec-ragami-safari-80-x-150-cm, a jednoduše jej objednejte z pohodlí vašeho domova.

hnědo-béžový kobereček Ragami Safari
hnědo-béžový kobereček Ragami Safari na terase

Publikováno
V rubrikách BIO85