Naturel Deca posuvné dveře – ideální volba pro moderní interiéry


Naturel Deca posuvné dveře

Moderní interiérové posuvné dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní, bílé matné mléčné sklo, odolná 3D fólie v žádaném a velmi pěkném dekoru. Mají předfrézovaný otvor na úchyt MUSLEBASIC, pro jiný úchyt se otvor musí případně upravit při montáži.

Pro kompletní uzávěr potřebujete posuvný systém + posuvné dveřní křídlo + úchyt (např. MUSLEBASIC). Bez těchto prvků nejde otevřít, nebo zavřít dveře.

Designový kousek do vašeho bytu

Tyto dveře jsou skvělou volbou pro každého, kdo má rád moderní a minimalistický nábytek. Jejich sofistikovaný design s jednoduchými liniemi a prostými tvary jistě lahodí oku. Dveře mají přírodní povrch a skvěle zapadají do jakéhokoliv interiéru.

Bezpečné a spolehlivé

Bezpečnost a spolehlivost jsou samozřejmě klíčové faktory při výběru dveří do bytu. Tyto posuvné dveře mají vynikající zabezpečení, takže se nemusíte obávat o nezvané návštěvníky. Dveře jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují všechny potřebné normy a předpisy.

Nakupujte s důvěrou

Věříme, že při nákupu těchto posuvných dveří budete spokojeni. Naši zákazníci jsou pro nás důležití a jsme připraveni poskytnout jim nejlepší služby. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

Naturel Deca posuvné dveře jsou ideální volbou pro moderní interiéry. Pokud chcete zakoupit tyto dveře, navštivte stránku https://www.velkynabytek.cz/produkt/interierove-dvere-naturel-deca-posuvne-70-cm-jilm-posuvne-deca10j70po.

Publikováno
V rubrikách BIO85