Monee – Umělecký obraz zvířat na skle o velikosti 120/80 cm

Monee – Umělecký obraz zvířat na skle je dílem talentovaného umělce, který se specializuje na malbu zvířat a krajin. Tento konkrétní obraz má velikost 120/80 cm a zobrazuje krásného leoparda v jeho přirozeném prostředí. Díky preciznímu zpracování je každý detail zvířete dokonale zachycen.

MOTIV: LEOPARD

Leopard je velká kočkovitá šelma, která žije v Asii a Africe. Je velmi pohyblivá a dobře se přizpůsobuje jakémukoliv prostředí. Leopard má krátce řezanou srst s charakteristickými skvrnami, které jsou na každém jedinci jedinečné. Tyto skvrny mají ochrannou funkci a slouží k maskování ve svém prostředí.

Leopard je symbolem síly a rychlosti. Jeho krása a eleganci přitahuje pozornost mnoha lidí po celém světě.

GERAHMT

Obraz je rámován a oplývá kvalitním zpracováním. Rám je vyroben z kvalitního skla a plastu, což zaručuje pevnost a stabilitu. Kvalitní rámování chrání obraz před vnějším prostředím a prodlužuje jeho životnost.

GLAS, KUNSTSTOFF

Tento obraz je vyroben z kvalitního skla a plastu. Obraz na skle je zajímavou a moderní alternativou klasickému plátnu. Skleněný obraz má velkou výhodu v tom, že se sklo lépe ošetřuje než plátno, zároveň ale vynikne jeho krása a reálnost.

Vybrané materiály pro výrobu obrazu poskytují vynikající kvalitu, která spolu s uměleckým ztvárněním zvířete na skle vytváří špičkový designový kousek.

B/H: 120/80 CM

Obraz má velikost 120/80 cm, což je ideální velikost pro zvýraznění detailů zvířete na obrazu. Obrázek tak bude vynikat na stěně a uvádět okolí do úžasu. Navíc tato velikost zajišťuje, že obraz bude vidět z dálky stejně jako zblízka, což umocňuje jeho efektivitu.

Zde si můžete zakoupit kvalitní obraz na skle, který si zaslouží být umístěn v každé moderní domácnosti. Tento originální obraz bude dokonalým doplňkem pro každý interiér a bude uchvacovat pohled každého, kdo kolem něj projde.

Publikováno
V rubrikách BIO85