Moderní rozkládací pohovka ALSTONI 13 v ořechovém provedení s ozdobnou zelenou látkou


Moderní rozkládací pohovka ALSTONI 13 v ořechovém provedení

Moderní byt si zaslouží moderní vybavení a velmi důležitou součástí bytu je pohodlná sedačka. Sedačka, která se neustále vyvíjí a přizpůsobuje potřebám lidí. Rozkládací pohovka ALSTONI 13 v ořechovém provedení je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají něco, co zapadne do každého interiéru.

Barva a materiál

Pohovka je vyrobena z kvalitní látky, která je velmi příjemná na dotek. Kombinace ořechového rámu a zelené látka Monolith 37 dodává pohovce elegantní vzhled. Pokud hledáte něco klasického, ale zároveň moderního, tato pohovka je pro vás tou správnou volbou.

Rozměr a plocha po rozložení

Sedačka má rozměry 216 x 93 x 87 cm, hloubku sedu 55 cm a výšku sedu 41 cm. Plocha po rozložení na spaní měří 195 cm x 110 cm. Sedačka je vybavena mechanismem klik-klak, takže ji můžete snadno přeměnit na místo pro spaní. Navíc vám ušetří místo a usnadní pobyt vašim hostům.

Nohy a dodávka

Pohovka má nohy v barvě ořechu, které velmi dobře doplňují celkový vzhled. Pohovka je dodávána v demontu, ale s jednoduchým návodem na montáž, který najdete v balení.

Pokud jste zaujatí touto moderní pohovkou, navštivte náš eshop a objednejte si ji ještě dnes! Nakupujte na https://www.naradi-cz.cz/produkt/rozkladaci-pohovka-alstoni-13-orech-zelena-latka a získejte kvalitní a pohodlný kus nábytku pro váš byt.

Ilustrační foto sedačky

Pohovka se bude hodit nejen do obývacího pokoje, ale také do kanceláře či ložnice. Je pohodlná a designově nadčasová. Sedačka ALSTONI 13 je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí mít v bytě kvalitní nábytek, který jim dlouho vydrží.

Ilustrační foto sedačky detail

Publikováno
V rubrikách BIO85