MID.YOU ODKLÁDACÍ STOLEK v elegantním stylu: černá s nuancemi zlaté barvy


Popis produktu

MID.YOU ODKLÁDACÍ STOLEK je moderní kousek nábytku, který se hodí ke každému interiéru. Stolek je vyroben z kvalitního kovu, který zaručuje trvanlivost a odolnost. Jeho matný povrch v černé barvě je rozdílný od běžných lesklých povrchů a dodá interiéru příjemnou atmosféru. Kromě toho je toto kovové umělecké dílo zdobeno sofistikovanou zlatou barvou, která dodá vášni a eleganci. Kombinace černé a zlaté dává stolku jedinečný vzhled a jistě zapůsobí na vaše hosty.

Detaily produktu

TYP: WL5.762 ČERNÁ/ZLATÁ

KOV: POUZE ONLINE

ROZMĚRY: 40X51X40

Unikátní design

MID.YOU ODKLÁDACÍ STOLEK je jedinečný nejen svým designem, ale i praktickým využitím. Stůl má jednu horní desku, na spodní straně které je drátěný okraj, který zabraňuje předmětům, aby se ze stolu sklouzly. Na spodní straně této desky je poslední, velmi praktická věc: část stolu, která slouží jako úložný prostor na knihy, časopisy, nebo jiné drobné předměty, které potřebujete mít v blízkosti.

Zakoupit styl a praktičnost

Pokud hledáte kousek nábytku, který oživí váš interiér a zároveň bude praktickým doplňkem, neváhejte a zakupte MID.YOU ODKLÁDACÍ STOLEK. Tento nábytek najdete za velmi přijatelnou cenu na stránce https://www.skvelynabytek.cz/produkt/mid-you-odkladaci-stolek-cerna-barvy-zlata.

Stůl a židle

Poznámka: Naše firma dodává tento výrobek po celém světě. Pokud máte zájem o nákup, kontaktujte nás prostřednictvím naší webové stránky a my se vám obratem ozveme s dalšími podrobnostmi.

Publikováno
V rubrikách BIO85