Masivní akátový konferenční stolek Mammut X – kvalitní a stylový nábytek do vašeho interiéru

Stylový konferenční stůl Mammut X, při jehož výrobě bylo použito masivní dřevo akácie s ponechaným přírodním odstínem zaujme na první pohled. Díky ruční výrobě vyniká nádherná kresba použitého divokého dřeva dodávající výrobku na jeho originalitě, současně zůstává zachována přírodní hrana stromu.

Jedinečný design pro originální interiér

Masivní akátový konferenční stolek Mammut X má jedinečný design, který se výtečně hodí do každého interiéru, kde potřebujete kvalitní a stylový nábytek. Jeho divoké dřevo dodává stolek neopakovatelnou osobnost a stává se velmi příjemným prvkem vašeho interiéru.

Ruční výroba pro zvláštní kresbu dřeva

Na výrobu tohoto konferenčního stolu bylo použito masivní dřevo akácie. Ruční výroba zaručuje nejen kvalitu, ale také přináší zvláštní kresbu použitého dřeva. Díky ní se každý stůl stane originálem.

Masivní akátový konferenční stolek Mammut X

Podnože ve tvaru písmene X

Masivní akátový konferenční stolek Mammut X má podnože nadčasově stylového designu, ve tvaru písmene X, které dodávají stabilní základ stolu. Podnože jsou elegantně vyrobeny z černé oceli.

Konferenční stolek Mammut X - detail podnoží

Údržba a čištění konferenčního stolu

Konferenční stůl Mammut X je nutné pravidelně čistit a udržovat v dobrém stavu. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky, které mohou poškodit dřevo či ocelovou konstrukci. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Konferenční stolek Mammut X - detail divokého dřeva

Pokud hledáte kvalitní a stylový nábytek pro vaše kancelářské prostředí nebo obývací pokoj, masivní akátový konferenční stolek Mammut X je rozhodně tím správným řešením. Získáte nejen kvalitní nábytek vyrobený z přírodních materiálů s ruční výrobou, ale také jedinečný prvek, který ozvláštní váš interiér.
Pokud vás tento konferenční stůl zaujal, naleznete ho v internetovém obchodě www.srovnavacnabytku.cz.

Publikováno
V rubrikách BIO85