KARE Design Konferenční stolek se sklem a mramorem – černý, rozměry 145x75cm

KARE DESIGN Konferenční stolek Wire Glass Marble – černý, 145x75cm: Konferenční stolek Wire Glass Marble má originální design, který nezmenšuje prostor. Dlouhý stolek je sestaven z ocelových drátků a jeho odkládací desku tvoří 8 mm silné tvrzené sklo v barvě mramoru.

KARE Design Konferenční stolek Wire Glass Marble – černý, 145x75cm má velikost, která umožňuje pohodlně sejít na stole a pracovat s počítačem, číst knihu či časopis. Jeho originální design má atraktivní vzhled a doplní každou moderně zařízenou místnost.

Originální design

Stolek Wire Glass Marble je navržen unikátním způsobem. Jeho ocelové drátky mají pravidelné rozestupy a jsou opatřeny práškovou povrchovou úpravou v černé barvě. Krásný stolek s odlehčeným vzhledem má maximální nosnost 10 kg.

Pro všechny, kteří hledají jedinečné a moderní komponenty do svého bytu, bude tento konferenční stolek perfektní volbou. Jeho vzhled určitě osloví každého milovníka moderního designu.

Využití

Díky svým rozměrům je velice praktický do obývacích pokojů, přijímacích místností, nebo třeba kanceláří. Stolek dokáže zútulnit váš interiér a působit jedinečným dojmem.

Můžete ho využít nejen na odkládání občerstvení pro vás a vaše hosty, ale například také k vystavení dekorace nebo pokojových či řezaných květin. V každém případě bude tento dokonalý zvolení pro každého, kdo hledá nejen praktické ale i krásné komponenty do svého interiéru.

Odkaz na koupi

Pokud jste se zamilovali do tohoto designového kousku, můžete si ho zakoupit na internetových stránkách isolund.cz.

KARE Design Konferenční stolek se sklem a mramorem
KARE Design Konferenční stolek se sklem a mramorem
KARE Design Konferenční stolek se sklem a mramorem

Publikováno
V rubrikách BIO85