Červená svíčka Eco candles s dobou hoření 25 h od Ego dekor Top

Červené tóny rozehrají atmosféru pro romantický večer nebo chvíle, kdy potřebujete zahřát na duši. Energická barva dodá vřelé pohlazení a je skvělým estetickým oživením místnosti.

Proč zvolit svíčky Eco candles by Ego dekor?

Krom elegance je hlavním argumentem bezpečnost. Svíčky při hoření nestékají. Knot se pálením a odpařováním vosku, pomalu propadá svíčkou dolů, kde je pojistka, která zajistí, že knot neprohoří až na úplné dno. Svíčka se hořením jen nevýrazně zmenšuje a tvoří „tubus“ kolem knotu.

Plamen svíčky hoří přímo vzhůru (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkem správného uložení knotu, který je ve svíčce v dokonale rovně.

Materiál svíčky: stearin (rostlinné a živočišné tuky)

Dlouhá doba hoření činí svíčku ideálním doplňkem v mnoha situacích. Například u večeře při svíčkách. Při společenských příležitostech, jako je svatba nebo firemní večírek, kdy to má být trochu více než jen obyčejné osvětlení místnosti.

Červená svíčka

Červená barva svíčky povzbuzuje k romantickým gestům a zároveň přináší pocit tepla. Eco candles by Ego dekor jsou skvělým zázemím pro ty, kteří se rádi ponoří do relaxační atmosféry.

Červená svíčka Eco candles by Ego dekor Top je dokonalým doplňkem pro každou příležitost. Rozehřeje vás při jedení večeře, vytvoří nezapomenutelnou atmosféru při svatební hostině nebo dodá potřebné teplo na večer pod dekou u krbu.

Neváhejte a užijte si svíčky Eco candles by Ego dekor Top na maximum. Prožijte chvíle, na které nezapomenete.

Koupit Červenou svíčku Eco candles by Ego dekor Top

Publikováno
V rubrikách BIO85