Béžový koberec RAVEL od BePureHome s délkou 200cm

Chcete-li doplnit svůj interiér o kousek stylového nábytku, pak je pro vás koberec RAVEL od renomovaného holandského výrobce BePureHome tou pravou volbou. Koberec RAVEL v sobě kombinuje moderní design s kvalitními materiály a příjemným na omak. Tento designový kus bude dokonalým doplňkem pro jakýkoliv interiér.

koberec RAVEL

O PRODUKTU

Koberec RAVEL je tvořen z 80% viskózou a 20% bavlnou, a díky tomuto složení zaručeně vnese do místnosti pohodu a příjemnou atmosféru. Bezový odstín koberce je jemný, ale teplý, a proto se hodí k použití například pod kulatými jídelními nebo konferenčními stoly a stolkami.

S ČÍM LADIT

Koberec RAVEL díky svému modernímu vzhledu jednoduše zakomponujete do jakéhokoliv moderního prostoru. Nicméně, neztratí se ani v klasických a jiných místnostech s nádechem retra či moderního stylu. Zaručeně se hodí pod konferenční stolek k pohovce do obývacího pokoje, k posteli do ložnice či do dětského pokoje. Díky své příjemně světlé barvě lze zakomponovat jak do světlých, tak i tmavých interiérů.

Pokud byste rádi svému interiéru dodali ještě více jiskřiček nebo si nejste jistí, jaké další dekorace jím ladí nejvíce, doporučujeme vám nakouknout do nabídky skvělých dekoračních předmětů našeho internetového obchodu na adrese www.skvelynabytek.cz.

KLADY A ZÁPORY

Koberec RAVEL nabízí celou řadu kladů, které svým majitelům přinášejí pohodlí a komfort. Mezi ty nejvýraznější kladné vlastnosti patří:

  • Moderní design – koberec RAVEL je navržen tak, aby ladil s moderním interiérem.
  • Krásné zpracování – díky použitým materiálům a důkladnému zpracování bude váš koberec dlouho vypadat jako nový.
  • Kvalitní materiály – při výrobě koberce RAVEL byly použity pouze materiály nejvyšší kvality.
  • Příjemný na dotek – koberec RAVEL je na dotek příjemný a měkký.

Jediným menším mínusem tohoto produktu je jeho potřeba pravidelně vysávat. Proto doporučujeme koupit vysavač, který to zvládne snadno a rychle.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Béžový koberec RAVEL od BePureHome se vyznačuje následujícími technickými specifikacemi:

  • Materiál: 80% viskóza, 20% bavlna
  • Rozměry: Ø 200 cm
  • Barva: světlá béžová

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž koberce RAVEL není nutná, a proto si můžete hned po jeho doručení užívat jeho příjemné vlastnosti. Pro udržování kvality a vzhledu koberce RAVEL je nutné ho pravidelně vysávat bez použití kartáče.

Publikováno
V rubrikách BIO85